Newsletter

If you want to recive information about our company fill your email adress below
dodaj do newslettera

Sponsoring

 
CHEMOSERVIS-DWORY S.A. został oficjalnym sponsorem drużyny rajdowej REVICO - NEO Rally Team w składzie Jan Chmielewski - Robert Hundla. 
 
 
 

Odpowiedzialność za otoczenie to jeden z priorytetów naszej działalności. CHEMOSERVIS-DWORY S.A. już od kilku lat angażuje się w różne działania i aktywnie wspiera przedsięwzięcia związane ze sportem. Staramy się w sposób racjonalny odnosić do rzeczywistych potrzeb otoczenia, dobrowolnie podejmując kolejne działania, czego efektem jest podpisanie umowy sponsorskiej z REVICO - NEO Rally Team. Cieszymy się z nawiązanej współpracy, którą traktujemy jako inwestycję długoterminową, jednocześnie zapraszamy do wytrwałego dopingowania drużynu Janka Chmielewskiego.

Jan Chmielewski (kierowca) – pochodzi z Krakowa, jest siedmiokrotnym Mistrzem i Wicemistrzem Polski oraz Mistrzem Słowacji w cyklotrialu. Po przesiadce z dwóch do czterech kółek w 2008 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie R2B oraz A6. W 2010 roku zdobył Wicemistrzostwo Polski w grupie R oraz Wicemistrzostwo FIA CEZ grupa A. Sezony 2011 oraz 2012 przyniosły dwa kolejne tytuły Mistrza Polski w grupie R. Celem na obecny sezon jest wygrana w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w klasyfikacji samochodów przednionapędowych.

Robert Hundla (pilot) – pochodzi z Myślenic, swoją przygodę z rajdami rozpoczął w 1999 roku. Kilkukrotnie zdobywał tytuły Mistrza Słowacji oraz Mistrza i Wicemistrza Polski. Jest jednym z bardziej doświadczonych pilotów w Polsce. W swojej karierze współpracował m.in. ze Zbigniewem Gabrysiem, Grzegorzem Grzybem oraz Leszkiem Kuzajem. Jego głównym celem jest wygrywanie. 

Zespół startować będzie w całym cyklu RSMP Citroenem DS3 R3. Auto wyposażone jest w silnik 1.6 turbo o mocy 210 KM i maksymalnym momencie obrotowym 350 Nm.

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski są najbardziej prestiżową i najważniejszą seria sportu samochodowego w Polsce.
 


They trust us

CHEMOSERVIS-DWORY S.A. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Krakowie, KRS 0000287238, NIP 549-19-11-468, REGON 070889223. Kapitał zakładowy opłacony w całości: 20.006.000 PLN.
Copyright © CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
Projekt i wykonanie www.6sense.pl